Klimatyzacja do domu

Z całej grupy urządzeń domowych najpopularniejsze są klimatyzatory, ponieważ do montażu wystarczy kawałek prostej ściany, a także miejsce na agregat. Takie klimatyzatory są najłatwiejsze, a zarazem najtańsze w montażu.

Wiele czynników ma wpływ na cenę, dobór urządzenia oraz jego montaż.

Zaczynając od kubatury pomieszczenia, trzeba dobrać klimatyzator, który będzie w stanie ochłodzić daną powierzchnie, po jego miejsce, które musi być bezpieczne do instalacji jednostki zewnętrznej.

Należy również pamiętać, że z urządzenia wewnętrznego wykrapla się woda, więc trzeba ją odprowadzić na zewnątrz, lub do kanalizacji.

3zdj

Klimatyzator w pokoju dziennym a klimatyzator w sypialni.

Należy zwrócić szczególną uwagę na głośność urządzenia. My oferujemy także bardzo ciche urządzenia, które mogą być montowane w sypialni i na pewno nie zakłócą snu nawet osobom o płytkim śnie.

Chłodzenie, Grzanie, osuszanie, jonizacja, oczyszczanie, wi fi, czujnik obecności, praca w trybie ekonomicznym – to tylko niektóre funkcje jakie oferują klimatyzatory. Pomożemy Państwu wybrać sprzęt na miarę Państwa oczekiwań.

Klimatyzacja wyposażona jest zwykle w różnego rodzaju filtry, które usuwają zanieczyszczenia z powietrza. W zależności od modelu funkcji może być wiele, dlatego nasza firma zapewnia doradztwo w wyborze odpowiedniego urządzenia.